Unikatowe ramy i lustra

Jesteśmy firmą wykonującą unikatowe, oryginalne ramy oraz oprawy luster i obrazów. Od kilku lat z pasją tworzymy niepowtarzalne elementy dekoracyjne z prawdziwego drewna. Nasze produkty ocieplają wnętrza swoją stylizacją i charakterem.

Wartość rękodzieła jest bezcenna ze względu na swoją niepowtarzalność. Tą cechę posiada każdy wykonany przez nas przedmiot. Wyrobami artystycznymi zainteresowaliśmy się poszukując wyjątkowego prezentu dla naszej mamy. Tak stworzyliśmy oryginalną ramę z prawdziwego drewna z metalowymi, narożnymi klamrami ozdobnymi. Pomysł okazał się "strzałem w dziesiątkę ", a niepowtarzalna ramka oprawiła jej ulubiony obraz słoneczników, dając nam tym samym jeszcze większą satysfakcję z wyjątkowego podarunku. Od pomysłu do czynu i otworzyliśmy firmę P.P.H.U „MIREX” oferującą Państwu szeroki asortyment elementów dekoracji wnętrz. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie.

Wszystkie nasze produkty są wykonywane od początku do końca ręcznie. Materiał, z którego tworzymy to prawdziwe, normalne drewno stylizowane na „stare”, a wyroby ozdobione są narożnymi klamrami i stąd również pochodzi ich oryginalność i niepowtarzalność...można by rzec, że są to wyroby z „ duszą”! Większość z nas stara się, aby jego dom czy pomieszczenia, w których spędza czas były niepowtarzalne, takie "Nasze", a przede wszystkim oryginalnie zaaranżowane. Gdy ofiarowujemy komuś jakiś prezent zazwyczaj pragniemy by był nietuzinkowy i zaskakiwał swym wyglądem.

Dlatego dziś z dbałością o szczegóły i indywidualnym podejściem tworzymy dla Państwa unikatowe produkty, ramy obrazowe, lustra, ramki, ramy ozdobne.

W naszą pracę wkładamy całe serce i "z ręką na sercu" możemy powiedzieć, że jest ona naszą pasją. Dziś możemy pochwalić się tym, że nasze prace zdobią pomieszczenia w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz w kilkudziesięciu gabinetach prezesów znanych firm polskich.

Staramy się o jak najwyższe zadowolenie Klienta oraz uwzględniamy przy tym bardzo indywidualne życzenia i wymagania.

Mają Państwo jakieś pytania? Prosimy o kontakt tel. 796-322-001

Zapraszamy do oglądnięcia naszej galerii.